Živé internetové vysílání Vašich pořadů z televizního studia

Vidět naživo lepší než 100 x číst. Připravte pro své diváky a zákazníky interaktivní pořad vysílaný v přímém přenosu, po internetu, s možností ovlivnění vysílání diváky.
Díky interaktivitě a živému přenosu bezprostřednější a atraktivnější něž obvyklé televizní vysílání či běžná předtočená videa.

Kontaktujte nás

Arrow down

live broadcasting

Přímé přenosy

Začněte vysílat živě a vtáhněte svou cílovku do děje, získejte interakci díky možnosti živé reakce publika. Vyzkoušejte si přímý přenos konferencí, workshopů, kurzů, promoakcí, vnitrofiremních akcí a vlastních pořadů pro veřejnost ze studia či přímo z Vaší akce. Vaši diváci Váš pořad sledují na Vašich stránkách, Facebooku, Instagramu, na stránkách Vašich partnerů nebo na Youtube ve svém počítači, smart TV, mobilu či tabletu. Přitom komunikují s účinkujícími po Skypu, na chatu, Facebooku. Díky tomu, že mohou vstupovat a ovlivňovat děj, je zapojíte přímo do vysílání. Televizní Studio Vám přináší dosud nevídané možnosti.

nataceni-videi

Natáčení videí s okamžitým dodáním

Přijdete do studia, připravíte se, kamery čekají jen na Vás. Klapka. Několikaminutové video máte natočeno za chvíli. Hodinový pořad, pokud to dáte na první, za hodinu. Stíháme živě stříhat ze čtyř kamer, titulkovat a vkládat grafiku, podkresovou hudbu a předtočená videa, takže hotové video si můžete rovnou odvézt. Pokud potřebujete postprodukci nebo pořad přestříhat, tak ho máte druhý den.

studio rental

Pronájem studia pro TV, video, foto

Máte kameramany, střihače, nějakou vlastní techniku a potřebujete vysílat? Televizní a videostudio si můžete pronajmout jen v základní sestavě. Potřebujete natočit video bez online vysílání, např. produktové video, záznam z akce? Nebo jen potřebujete pronájem fotoateliéru?

Portfolio

Co Vám můžeme pomoci vysílat a natáčet?

Kdo jsme

Kdo za námi stojí?
Jsme tým složený z odborníků
 •  
  Tomáš MacekTomáš Macek

  Tomáš Macek

  Projekt manager, marketing, obchod

 •  
  Michal Lažnovský

  Michal Lažnovský

  Produkce, technika, střih

 •  

  Celý tý se sem nevejde

  Bez nich by se Vaše vysílání neobešlo

Reference

Od roku 2009 natáčíme, od roku 2014 zajišťujeme živé přenosy např. pro
Kurzy živě

Kurzy živě - naučte se co Vás baví, online a v přímém přenosu. Kurzy, workshopy, ale i zábava a cestopisy. To vše z pohodlí Vašeho domova či kanceláře, po internetu, s možností okamžité zpětné vazby k přednášejícímu.

Radek Kubica, Kurzyživě.cz
Chytrý Makléř TV

Chytrý makléř TV. První a jediná televize pro realitní makléře v ČR. Sto odvysílaných živých přenosů. Vzdělávací programy, aktuální tipy, rozhovory, novinky, kurzy s nejlepšími mezioborovými odborníky. Vše co makléři zlepší výsledky.

Tomáš Kučera, Chytrymakler.tv
Kurzy živě

Kurzy živě - naučte se co Vás baví, online a v přímém přenosu. Kurzy, workshopy, ale i zábava a cestopisy. To vše z pohodlí Vašeho domova či kanceláře, po internetu, s možností okamžité zpětné vazby k přednášejícímu.

Radek Kubica, Kurzyživě.cz

Isover. Vedoucí dodavatel izolačních materiálů a jeho živě vysílané Izoalační fórum.

Libor Urbášek, Isover.cz
Chytrý Makléř TV

Chytrý makléř TV. První a jediná televize pro realitní makléře v ČR. Vzdělávací programy, aktuální typy, rozhovory, novinky, vše co makléři zlepší výsledky.

Tomáš Kučera, Chytrymakler.tv

Živý televizní přenos po internetu.

Prostřihy z několika kamer. Detailní a celkové záběry. Přestřihy do prezentace z notebooku, tabletu, iphonu. Živé rozhovory s účastníky. Moderátoři. Možnost zapojení diváků či spolukomentátorů u obrazovek přes chat, Facebook, Twitter, Skype, Hangout. Vkládání reklam, předtočených videí, fotografií, videoklipů, prezentací. Virtuální pozadí, dělená obrazovka, odpočty, titulkování, okno pro znakový jazyk.
 
BlackMagic design
JVC
Samsung
Canon
 
 

Kontakt

Chcete s námi zůstat v kontaktu?

Chcete se nezávazně přijít podívat na ukázkové vysílání? Napište nám!

Máte nápad na online vysílání? Rádi se s Vámi sejdeme, probereme Vaši představu. Pomůžeme Vám, nebo navrhneme typ pořadu, vysílací schéma, scénář, scénu a zajistíme komplet vysílání. Napište nám, zavolejte :)

 • Please use a REAL email address so that we can get back to you.